DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Pojď se přitulit a třeba už zůstaň

Plánované srazy

 

Osud snad chce,aby jsi v průběhu svého života poznal mnoho nesprávných lidí,aby jsi,až potkáš ty správné,je uměl ocenit a byl za ně vděčný!

Přátelé jsou jako hvězdy,ne vždy jsou vidět,ale víme,že tu jsou...

  

 

...a jsme konečně tady s plánovaným srazem

Bude se konat v turistické základně Kančí obora,která se nachází v tzv.Lednicko-Valtickém areálu.Je to oplocený areál,který leží v klidném prostředí, u řeky Dyje, a u lesa, ale zároveň je to 10 minut chůze do centra Břeclavi (to je informace  pro tuleně,kteří by měli pocit,že potřebují civilizaci ). Sraz je plánovaný na termín 21.-23. srpna, a máme dokonce patrony tuleňů, je jím naše správkyně d.schromova a VIP člen kiksfix se svojí rybářskou partou kiksíků !!!

Máme k dispozici budovu ve které jsou tři pokoje s patrovými postelemi , které jsou nové !!!! ,s novými matracemi ,na všech je nataženo froté prostěradlo - a to vše luxus pro nás budoucí skauty - tuleně z chatu .

Tím se dostáváme k tomu co za to: Je možné si od Dáši zapůjčit lůžkoviny - spací pytel dekový, polštář a povlečení a to za cenu 60,- Kč/ pobyt. Dále : Cena za osobu a noc je pak 120,- Kč, pokud budem mít nocležník svůj spacák, je cena za osobu a noc 130,- Kč.Na konci pobytu se přičítá spotřebovaný plyn a elektrická energie, a protože rybářstí kiksíci tam budou celý týden, jednohlasně jsme odhlasovali 20,- Kč k ceně za osobu, aby za nás nemuseli doplácet.

Máme tam dále k dispozici kuchyňku, kde je rychlovarná konvice, plynový sporák se 4 hořáky a dokonce plynovou stolici na velké hrnce a nádobí s vybavením pro 22 osob . Samozřejmostí jsou ledničky a mrazák. Sociální zařízení skýtá 2 sprchy, umyvadla kde je celodenně teplá voda ( to je pro ty zmrzlíky, kterým by se Dyje zdála moc studená a plná ryb ). Dokonce tam budeme mít WC a světe div se - splachovací . A perlička na závěr : můžeme si zapět u táboráku, ohniště je nám k službám, a protože kiksíci jsou gurmáni, přivezou sebou gril. No a kdo předloží potvrzení o hudebním hluchu, nebude muset ani zpívat

Chce se po nás jen toto :

Vzít si sebou přezůvky na cimru ( do Kančí obory u tuleňů to zatím požadovat nebudu, lino jsme zatím nepoložily a tak nemáme černé šmouhy ) no a především je žádáno aby jsme přivezli samy sebe s pohodovou náladou. Večerní toalety a smokingy nejsou po nás požadovány a tudíž je můžeme nechat dál molům ve skříni doma - zářit tam budeme MY i když jen v obyčejném oděvu do přírody

....ufff...už jsem Vám to všechno vykecala a komu to nestačí může se jít podívat na www.duhovka.cz ....Vaše jaspen

 

 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek